Česká ortodontická společnost a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X

PŘIHLÁŠENÍ

Grant na podporu ortodontických oddělení Stomatologických klinik s akreditací ke specializačnímu vzděláváni v ortodoncii (dále jen akreditovaná pracoviště).

ČOS se pravidelně spolupodílí na financování kurzů pro lékaře ve specializačním vzdělávání spolu s lékařskými fakultami a klinikami.

Jedná se o pravidelné kurzy:

  • Ortodoncie I 1/rok (FNKV Praha)
  • Ortodoncie II 1/2 roky (LF Plzeň)
  • Ortodoncie III  1/2 roky (FNUSA Brno)
  • Rozštěpové dny  1/2 roky (FNKV Praha)

Akreditovaná pracoviště mohou požádat ČOS o podporu při organizaci mimořádných nekomerčních kurzů pro lékaře ve specializační přípravě.

Akreditovaná pracoviště mohou požádat ČOS o mimořádnou podporu na výukové prostředky. Prostředky by měly být využity k výuce a podpoře specializačního vzdělávání. Pracoviště v žádosti odůvodní svůj požadavek, uvede jak a kým bude předmět grantu používán a jaký přínos bude mít pro specializační vzdělávání.

Výbor ČOS žádost projedná a rozhodne o přiznání grantu a o jeho výši  dle aktuálních finančních možností ČOS. Rozhodnutí výboru ČOS je konečné.

Žádosti s řádným odůvodněním požadavku zasílejte na e-mail vědeckého sekretáře ČOS vs@orthodont-cz.cz

O LÉČBĚ

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2024 | Nastavení cookies