Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

PŘIHLÁŠENÍ

O LÉČBĚ

Členství v České ortodontické společnosti je dobrovolné. Pokud se chcete stát členy společnosti, řádně vyplňte přihlášku (níže na stránce) pro členství v České ortodontické společnosti.

Příspěvek člena ČOS uhraďte až po obdržení výzvy k úhradě tohoto poplatku. Tato výzva by Vám měla přijít nejpozději do 1 měsíce od odeslání přihlášky, do té doby netřeba nic platit

    číslo účtu: 32932021
    směrový kód banky: 0100
    IBAN: CZ0201000000000032932021
    SWIFT: KOMBCZPPXXX
    var. symbol: bude uvedeno na faktuře za členství
     
    Sídlo společnosti: Slavojova 270/22, 128 00 Praha 2
    Název společnosti: Česká ortodontická společnost

V členském příspěvku je zahrnuta platba za časopis Ortodoncie, vycházející 4x ročně. Poté Vám bude zaslána průkazka člena společnosti s potvrzením o přijetí Vaší částky na náš účet a odznak ČOS. Veškeré změny Vašich dat směřujte, prosím, na sekretářku společnosti:

    p. Vlasta Vlachová
    e-mail :  sekretariat@orthodont-cz.cz

Přihlašuji se dobrovolně za člena České ortodontické společnosti, souhlasím se stanovami společnosti a zavazuji se řádně a včas plnit povinnosti vyplývající z členství. Svým podílem na činnosti společnosti chci přispívat k dobré úrovni oboru ortodoncie i ke svému kontinuálnímu vzdělávání v oboru. Souhlasím také se zpracováním osobních údajů (správcem dat je ČOS) a zveřejněním údajů na webových stránkách České ortodontické společnosti. Osobní údaje jsou použity pouze v rámci ČOS a nebudou předávány třetím stranám.

 

PŘIHLÁŠKA

Údaje o osobě
Údaje o pracovišti (Fakturační adresa)
Totožné jako Údaje o sobě.
Adresa pro zasílání časopisu
Totožné jako Údaje o sobě.
Předatestační příprava
Ochrana proti SPAMU
O LÉČBĚ

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2022