Česká ortodontická společnost a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X

PŘIHLÁŠENÍ

Granty České ortodontické společnosti

Vypsáním grantů se ČOS snaží podpořit a povzbudit členy k aktivní účasti na odborných, především zahraničních, popřípadě domácích akcích, k publikaci výzkumů a k podpoře kontinuálního a kvalitního vzdělávání nových specialistů.

Granty ČOS jsou vypisovány pro členy ČOS. Jsou vypisovány pro ortodontisty a zubní lékaře zařazené do specializačního vzdělávání v oboru ortodoncie. Grant je paušální částka sloužící pouze k částečnému pokrytí nákladů, tj. předpokládá se finanční spoluúčast žadatele. Jednoho žadatele lze podpořit pouze jedním grantem v roce.

Žádosti o granty přijímá vědecký sekretariát ČOS průběžně během celého roku, dle níže popsaných pravidel.

Granty za články v časopisech s IF a za přednášky na významných zahraničních akcích a jsou vypláceny po schválení žádosti. Ostatní granty se vyplácejí na konci roku dle finanční situace společnosti a významnosti aktivity.

 

Podmínky pro podání grantů:

Výše poskytnutého grantu bude stanovena na základě směrnice pro udílení grantové podpory vědeckého sekretariátu a grantového výboru ČOS. Směrnice pro výpočet je uvedena na stránkách ČOS.

 

Granty vypsané ČOS:

  • Grant České ortodontické společnosti  - publikace v časopise s IF
  • Grant České ortodontické společnosti - Podpora aktivní účasti na vzdělávacích akcích
  • Finanční příspěvek ČOS na zahraniční stáž
  • Finanční podpora ČOS - příspěvek za vedení atestační práce
  • Finanční podpora ČOS - příspěvek za vedení disertační práce
O LÉČBĚ

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2024 | Nastavení cookies