Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

PŘIHLÁŠENÍ

O LÉČBĚ

Aktuální výběrová řízení

 

Seznam výběrových řízení pro specializační vzdělávání v oboru ortodoncie:


Stomatologická klinika Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni  a  Fakultní nemocnice Plzeň

vyhlašují výběrové řízení na obsazení  školicího místa na ortodontickém oddělení, pro přípravu ke specializaci v oboru ortodoncie. Doporučena praxe v zubním lékařství minimálně jeden rok. Školicí místo se vypisuje na dobu tří let. Termín nástupu dle dohody, podzim 2021.

Písemné žádosti doložené fotokopiemi dokladů o dosažené kvalifikaci, profesním životopisem a kontaktními údaji (e-mail, telefon) přijímá sekretariát Stomatologické kliniky do 20.6.2021 na adrese:  Stomatologická klinika, Alej Svobody 80, 304 60 Plzeň.

Přihlášky je možné posílat i v elektronické formě na e-mail: dundova@fnplzen.cz.


Ortodontické odd. Stomatologické kliniky FN Motol a 2. lékařské fakulty vyhlašuje Výběrové řízení na školící místo na ortodontickém oddělení pro přípravu ke specializaci v oboru Ortodoncie - Čelistní ortopedie

Předpokládaný termín nástupu 01.09.2021 Písemné žádosti a strukturovaný životopis včetně dokladů o dosaženém vzdělání a průběhu dosavadní praxe zasílejte do 28.02.2021 na email:

michaela.hercegova@fnmotol.cz

nebo na adresu Stomatologické kliniky:

Stomatologická klinika dětí a dospělých FN Motol

V Úvalu 84

150 06, Praha 5


Ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a děkan Lékařské fakulty MU vypisují výběrové řízení na obsazení 2 školících míst na Ortodontickém oddělení Stomatologické kliniky pro přípravu ke specializační atestaci v oboru ortodoncie.

Jedno školící místo bude zaměřeno na problematiku ortodontické léčby pacientů s rozštěpem (ve spolupráci s Dětskou nemocnicí FN Brno).

Školící místa budou spojena s úvazkem 0,5 na dobu určitou (3 roky) po linii FN u sv. Anny v Brně. Termín výběrového řízení bude 20.10.2020. Termín nástupu po výběrovém řízení nebo po vzájemné dohodě.

Písemné žádosti včetně dokladů o dosažené kvalifikaci, životopisem a přehledem o průběhu předchozí odborné praxe přijímá sekretariát Stomatologické kliniky, FN u sv. Anny v Brně, Pekařská 53, 656 91 Brno.

Případné informace: sekretariát Stomatologické kliniky - p. Ludmila Marková - tel. č. 543183407.


O LÉČBĚ

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2021