Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

PŘIHLÁŠENÍ

O LÉČBĚ

Aktuální výběrová řízení

 

Seznam výběrových řízení pro specializační vzdělávání v oboru ortodoncie:


Ortodontické odd. Stomatologické kliniky FN Motol a 2. lékařské fakulty vyhlašuje Výběrové řízení na školící místo na ortodontickém oddělení pro přípravu ke specializaci v oboru Ortodoncie - Čelistní ortopedie

Předpokládaný termín nástupu 01.09.2021 Písemné žádosti a strukturovaný životopis včetně dokladů o dosaženém vzdělání a průběhu dosavadní praxe zasílejte do 28.02.2021 na email:

michaela.hercegova@fnmotol.cz

nebo na adresu Stomatologické kliniky:

Stomatologická klinika dětí a dospělých FN Motol

V Úvalu 84

150 06, Praha 5


Ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a děkan Lékařské fakulty MU vypisují výběrové řízení na obsazení 2 školících míst na Ortodontickém oddělení Stomatologické kliniky pro přípravu ke specializační atestaci v oboru ortodoncie.

Jedno školící místo bude zaměřeno na problematiku ortodontické léčby pacientů s rozštěpem (ve spolupráci s Dětskou nemocnicí FN Brno).

Školící místa budou spojena s úvazkem 0,5 na dobu určitou (3 roky) po linii FN u sv. Anny v Brně. Termín výběrového řízení bude 20.10.2020. Termín nástupu po výběrovém řízení nebo po vzájemné dohodě.

Písemné žádosti včetně dokladů o dosažené kvalifikaci, životopisem a přehledem o průběhu předchozí odborné praxe přijímá sekretariát Stomatologické kliniky, FN u sv. Anny v Brně, Pekařská 53, 656 91 Brno.

Případné informace: sekretariát Stomatologické kliniky - p. Ludmila Marková - tel. č. 543183407.


O LÉČBĚ

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2021