Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
X

PŘIHLÁŠENÍ

O LÉČBĚ

Aktuální výběrová řízení

 

Seznam výběrových řízení pro specializační vzdělávání v oboru ortodoncie:


  • 21.9.2022

Stomatologická klinika Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni a Fakultní nemocnice Plzeň vyhlašují výběrové řízení na obsazení školícího místa na ortodontickém oddělení, pro přípravu zubních lékařů ke specializaci v oboru ortodoncie. Školicí místo se vypisuje na dobu tří let. Termín nástupu dle dohody.

Veškeré požadavky k získání specializace z oboru ortodoncie najdete na: https://www.orthodont-cz.cz/predatestacni-priprava/pozadavky-k-atestaci/

Písemné žádosti doložené fotokopiemi dokladů o dosažené kvalifikaci, profesním životopisem a kontaktními údaji (e-mail, telefon) přijímá sekretariát Stomatologické kliniky do 15.10.2022 na adrese: Stomatologická klinika, Alej Svobody 80, 304 60 Plzeň.

Přihlášky je možné posílat i v elektronické formě na e-mail: BREZINOVAH@fnplzen.cz.


  • 11.5.2022

FAKULTNÍ NEMOCNICE MOTOL, Ortodontické odd. Stomatologické kliniky

Vypisuje výběrové řízení na školící místo na ortodontickém oddělení pro přípravu ke specializaci v oboru Ortodoncie.

Předpokládaný termín nástupu na Stomátologickou kliniku 01.09.2022, zařazení do oboru ortodoncie od 1.9.2023. Písemné žádosti a strukturovaný životopis včetně dokladů o dosaženém vzdělání a průběhu dosavadní praxe zasílejte do 8.7. 2022, a to: na e-mail: renata.hercegova@fnmotol.cz nebo na adresu Stomatologické kliniky:

Stomatologická klinika dětí a dospělých FN Motol, Sekretariát, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5


  • 6.2.2022

FAKULTNÍ NEMOCNICE MOTOL, Ortodontické odd. Stomatologické kliniky

Vypisuje výběrové řízení na školící místo na ortodontickém oddělení pro přípravu ke specializaci v oboru Ortodoncie, které se koná dne 13.4.2022 ve 13.00 hod. (8. patro odd. D).

Písemné žádosti a strukturovaný životopis včetně dokladů o dosaženém vzdělání a průběhu dosavadní praxe zasílejte do 1. 4. 2022, a to: na e-mail: renata.hercegova@fnmotol.cz

nebo na adresu Stomatologické kliniky:

Stomatologická klinika dětí a dospělých FN Motol, Sekretariát, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5

Předpokládaný termín nástupu 1. 9. 2022.


  • 20.10.2021

Stomatologická klinika Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni a Fakultní nemocnice Plzeň

vyhlašují výběrové řízení na obsazení 2 školicích míst na ortodontickém oddělení, pro přípravu ke specializaci v oboru ortodoncie. Doporučena praxe v zubním lékařství jeden rok. Školicí místo se vypisuje na dobu tří let. Termín nástupu dle dohody.

Písemné žádosti doložené fotokopiemi dokladů o dosažené kvalifikaci, profesním životopisem a kontaktními údaji (e-mail, telefon) přijímá sekretariát Stomatologické kliniky do 31.3.2022 na adrese: Stomatologická klinika, Alej Svobody 80, 304 60 Plzeň. Přihlášky je možné posílat i v elektronické formě na e-mail: dundova@fnplzen.cz.


 

 

O LÉČBĚ

PARTNEŘI

© Česká ortodontická společnost 2022